09174000452 - 07733542855 info@avasl.ir

گارانتی و پشتیبانی

گارانتی مادام العمر نرم افزار ، گارانتی 6 تا 24 ماهه و پشتیبانی 10 ساله محصولات ، پشتیبانی اینترنتی ، دستورالعمل دستگاهها مطابق استانداردهای بین المللی

اهمیت خدمات پس از فروش

در زمینه خدمات پس از فروش یک محصول در صورتی که به درستی این امر انجام شده می تواند در جهت جلب رضایت مشتری اهمیت داشته باشد.
یکی دیگر از روش های کاربردی در زمینه رضایت مندی مشتریان ارائه خدمات پس از فروش و همچنین ارتباط با مشتریان در جهت آگاهی از رضایت و عدم رضایت آن ها می باشد. هر چه به این مسائل کوچک اهمیت بیشتری داده شود می توان نتایج ویژه ای را کسب نمود تا به فروش بیشتر اقدام کرد و افرادی که به این نکات بتوانند توجه نمایند بهترین سودآوری ها را به دست می آورند. در زمینه هر محصولی خدمات پس از فروش ارائه شده بسیار متفاوت می باشد که باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد.

یکی از دغدغه ها اصلی خرید یک دستگاه صنعتی ، کیفیت دستگاه می باشد.

هر چقدر هم که یک سازنده در طراحی و ساخت یک دستگاه سنگ تمام بگذارد و دستگاهی با بالاترین کیفیت ممکن بسازد ، با گذشت زمان و استفاده از دستگاه ، حتی در صورتی که کاربر مطابق دستورالعمل سازنده عمل نماید و بهترین عملیات نگهداری هم اجرا شود ، دستگاه به مرور مصطهلک شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

امروزه اهمیت گارانتی و پشتیبانی محصول بر هیچ کس پوشیده نیست ، تا جایی که حتی مصرف کننده ترجیح می دهد به جای خرید یک دستگاه مثلا آلمانی فاقد پشتیبانی در ایران ، دستگاهی با کیفیت پایین تر خریداری کند که در ایران دارای خدمات پس از فروش معتبر و سریع باشد.

مثال آشکاربرای اهمیت خدمات پس از فروش این است که شخصی که حتی دارای تمکن مالی است ترجیح می دهد به جای خریداری خودروهای بسیار با کیفیت غربی (که اغلب فاقد خدمات پس از فروش مناسب در ایران هستند) خودرویی با کیفیت خریداری کند که خدمات پس از فروش مناسبی نیز داشته باشد.

نا گفته پیداست که اهمیت خدمات پس از فروش در صنعت بسیار بالاتر است ، زیرا توقف خط تولید آسیب های غیرقابل جبرانی را ایجاد می کنند.

آوا صنعت همواره تلاش نموده که با انجام محاسبات دقیق و طراحی هدفمند و استفاده از قطعات با کیفیت بالا در پروسه ساخت ، نیاز به ارایه خدمات تعمیری در کوتاه مدت را به حداقل برساند. با این حال کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن در کنار شما و در سایت شما حاضر خواهند بود تا از به وجود آمدن کوچکترین وقفه در کار شما جلوگیری به عمل آید.